NOVINKY     BABIČKA          Z DENÍKU JIŘÍHO LÁSKY          MÉ MYŠLENKY  HLASOVÁ SCHRÁNKA  MEMOBOX
SEXUALNI VYUKA NA ŠKOLÁCH       ANKETY    POTRATY  REKLAMA NA LÉKY           PODVOD   SEX   
   V NEMOCNICI        RADIO SEZNAMKA   VYSILAČKY PMR a CB     DALŠI MYŠLENKY 
RC MODELI AUT DOKUMENT OTAZKY PANA LÁSKY
Diskuzní Fórum o schizofrenii ZDE       Moje dětstvi  novinka    Jak zachránít svět  NOVINKA

bludy jiných schizofreniků  novinka  nemoc se zhoršuje
mé dětské myšlenky  novinka  Schizofrenní televize live Schizofrenik   novinka
jak sem volal skoro ZDARMA
Jak se tvářit na schizofrenika?Mračit se na něj nebo usmívat co je lepší?
záchvaty vzteku  novinka   Je schizofrenie opravdu svatou nemocí ?
schizofrenici to můžou mít v hlavě obráceně
halucinace z novin       politika v naší rodině


Podvod


Od:Mr.Kevin Brown <mr_kevinbrown@hotmail.com> 

Předmět:RE: RE-ACKNOWLEDGEMENT

Datum:23.6. 2010, 18:56

 
Dobrý den, Láska,
Zkoušel jsem všechno, co jsem mohl dostat ty banky požadovaly za Vás dnes, ale bez úspěchu vzhledem k velkému množství peněz, které se podílejí na zadávání veřejných zakázek dokumentů. Nikdy jsem věděl, že tyto dokumenty budou náklady na mě tak obrovské množství peněz do té míry, že jsem zavřel dolů mých účtů, a přesto jsem byl schopen dokončit požadovanou částku pro dokumenty. Ale dobrá zpráva je, že jsem se již používá pro krátkodobé půjčky v mé bance a musí být poskytnuta na mě zítra, proto budu pokračovat do mé advokátní kanceláře zítra, hned jak jsem získat úvěr na collect těchto dokladů. Budu skenovat a odesílat je do tebe tak, že budete posílat je přes do banky spolu s naskenované kopie mezinárodní cestovní pas nebo řidičský průkaz.
S pozdravem,
Kevin.
 

The New Busy is not the too busy. Combine all your e-mail accounts with Hotmail. Get busy.


Od:mrpeterwongshun@aol.com 

Předmět:Drahý přítel a partner,

Datum:4.6. 2010, 00:57

 
Drahý přítel a partner,

Děkujeme vám za zvážení mého návrhu. Já vás kontaktovali ohledně zemřelého zákazníka pan Hamadi Hashem (irácké ropy obchodníka), a investiční on umístěny pod naše banky management.

V červnu 2001, pan Hamadi Hashem přišli na náš bankovní zapojit se do obchodních jednání s našimi divize privátního bankovnictví a investovala 18,3 milionů amerických dolarů. Jako důstojník zodpovědný za jeho plnění, povzbuzoval jsem ho, aby zvážily různé růstové fondy s premiérem hodnocení. Zvýhodněné trasy v mé rady pro zákazníky, je začít tím, vyhodnocování údajů na 600 tradičních akcií a dluhopisů manažerů a 300 manažerů z alternativních investic. Na mou radu, jsme byli schopni točit počáteční vklad se ziskem a zájmem na 22,5 milionu amerických dolarů.

Na dospělosti několik zpráva byla poslaná k němu, a to i během války (USA a irácké války), před pěti lety (2003). Opět po válce další oznámení bylo odesláno a stále žádná odpověď přišla od něj. Po sérii vyšetřování, mám informace, že pan Hamadi Hashem a jeho rodina byla zabitá během války v výbuchu bomby, které zasáhly jeho domova v Mukaradeeb.

Vzhledem k citlivé povaze soukromého bankovnictví, nejvíce zákazníci chtějí opustit žádné stopy a málokdy se jmenuje nejbližší příbuzný. Klienti privátního bankovnictví Kromě toho, že jmenování nejbližším příbuzným také obvykle ve většině případů dovolené závěti v naší péči, v tomto případě, naše nyní zesnulého klient zemřel v-zůstavitel.

Je zcela jasné, nyní, že naše drahá klient zemřel bez známé nebo identifikovatelné člena rodiny. Podle praxe, bude soukromého bankovního sektoru na konci tohoto roku vysílání žádost o výpis z nároku na Hang Seng Bank Ltd, není-li získat životaschopné tvrzení, které bude s největší pravděpodobností vrátí vklad k řízení Pověste Seng Bank Ltd To bude výsledkem peníze vstupu Hang Seng účetní systém a portfolio bude z mých rukou a ze soukromé bankovní divize. Co mi vadí nejvíce je to, že v souladu se zákony své země po uplynutí šesti (6) let finanční prostředky vrátí do vlastnictví Hong Kong vláda, jestliže nikdo platí pro nárok na finanční prostředky.

Co chci, aby se k vám bude zavánět off neetické praxi, ale chci vám něco pochopit. Je to jen outsider do bankovního světa, kteří zjistí, vnitřní politiky bankovního světa aberrational. Svět privátního bankovnictví, zejména s sebou nese obrovské odměny pro ty, kteří sedí na některých židlí a dohlížet na některých portfolií.

Co říkám, v podstatě je to, že je US $ 22,500,000.00 vklad jen leží nevyužitá. A všechny šetření, které banka najít nejbližším příbuzným má skončit bez úspěchu.

Teď, jsem připraven poskytnout potřebné informace, aby vás jako nejbližší přežívající vztah. Jsem také navrhuje, že po úspěšné realizaci obchodních řešení, být finanční prostředky vyplaceny v poměru 30/70. 30% prostředků půjde k vám nabídnout sebe jako nejbližší příbuzný a poskytování cizí účet pro bezpečný převod finančních prostředků a 70% bude pro mě. Prosím, dejte mi vědět ve Vaší další korespondenci, pokud výše uvedené rozdělení poměr je v pořádku vámi.

Ještě jednou se ptám, že pokud zjistíte, že žádný zájem na tomto projektu, který byste měli vyřadit tento mail a zapomněl jsem kdy vás kontaktovali, se ptám, že nemáte být mstivý a destruktivní, ne zničit mé kariéry. Takové příležitosti pocházet pouze ty, tak jednou za život. Jsem rodinný typ člověka a to je příležitost, aby jim poskytly nové možnosti. Mám vyhodnocena rizika a riziko jen jsem se tady, je od vás odmítá pracovat se mnou a mou varování bank. Pokud mi dáte pozitivní signály, já vám dám příslušné modus operandi zahájit tento proces směřující k závěru. Nepoužívejte zradit moji důvěru. I čekají na Vaši odpověď.

S pozdravem,
Pan Peter Wong Shun TungOd:Mr.Kevin Brown <mr_kevinbrown@hotmail.com> 

Předmět:odeslat níže dopisu do banky (natwest@foreignremittance.co.uk)

Datum:2.6. 2010, 11:54

 
To: MR.William Anderson.
Vedoucí zahraniční převody peněz,
Nat Západní břeh Londýn - Anglie
Obor: Putney, 153 Putney High Street.
LONDÝN SWI5 IRX
SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ  
Telefon: +447024024595
Fax: +442076813560
E-MAIL: natwest@foreignremittance.co.uk
 
 
Vážený pane,
 
ŽÁDOST O PŘEVOD patnáct milionů britských liber šterlinků (15.000.000 milionů liber Z účtu číslo: # 386-41732-56.)
 
Dovolujeme si Vás upozornit, že bych chtěl požádat o převod své dědictví fondu, celkový součet patnáct milionů Britská libra (15000000. 00) z čísla účtu: # 386-41732-56 na můj bankovní účet v mé zemi.
Jedná se o peníze, zanechal ve vaší bance, kterou můj bratranec vašeho zesnulého zákazníka pana Moises Saba, který zemřel v zřícení vrtulníku se svou rodinou. Jsem příjemce a jmenoval nejbližší příbuzný. Přál bych si jako dědic jasný nárokovat tuto částku.
Přijměte prosím toto pozdní žádosti, jak to bylo kvůli rodině logistické problémy v důsledku na jeho pohřeb práva. Doufám, že budete urychlení akce
Děkujeme za vaši očekávané co-operace:
 
S přátelským pozdravem

Celé jméno:Jiří Láska
Kontaktní adresa:Batňovice 100 psč 54237 Česká Republika
Mobilní telefon:+420498771872
Státní příslušnost:čeká
E-mail:jojak@seznam.cz

 
 
To: MR.William Anderson.
Head of foreign remittances,
Nat West Bank London - England
BRANCH: Putney, 153 Putney High Street.
LONDON SWI5 IRX
UNITED KINGDOM
Phone: +447024024595
Fax:   +442076813560
E-MAIL: natwest@foreignremittance.co.uk 
 
 Sir,
 
AN APPLICATION FOR THE TRANSFER OF FIFTEEN MILLION BRITISH POUNDS STERLING (15,000,000 MILLION GBP FROM ACCOUNT NUMBER: #386-41732-56.)
 
Please be informed that I wish to apply for the transfer of my inheritance fund, total sum Fifteen Million British Pounds Sterling (15,000,000. 00) from Account number: #386-41732-56 to my bank account in my Country.
This is the money left behind in your Bank by my Cousin your deceased customer Mr. Moises Saba who died in a helicopter crash with his family. I am the beneficiary and named next of kin. I wish as the heir apparent to claim this amount.
Please, accept this late application as it was due to family logistic problems consequent upon his funeral rights. I hope you will expedite action
Thanks for your anticipated co-operation:
 
Yours faithfully 
Full name:Jiří Láska
Contact Address: Batňovice 100 psč 54237 Česká Republika
Mobile Phone:+420498771872
Nationality:čeká
Email: jojak@seznam.cz